BEAUTY FACE ANTİ PİGMENTASYON AMPOULE-LEKE SERUMU-2ML-3 ADET

56.50TL

BEAUTY FACE ANTİ PİGMENTASYON AMPOULE LEKE SERUMU 2ML 3 ADET : LEKE GÖRÜNÜMÜNÜN AZALMASINI DESTEKLEYEREK PİGMENTASYON OLAN DÜZENSİZ CİLT TİPLERİNDE CİLT TONUNUN DENGELENMESİ İÇİN TASARLANMIŞ BİR SERU..

BEAUTY FACE ANTİ-PİGMENTASYON(LEKE KREMİ)-40ML-TÜM CİLTLER İÇİN

57.50TL

BEAUTY FACE ANTİ-PİGMENTASYON(LEKE KREMİ)-40ML-TÜM CİLTLER İÇİN : LEKELİ VE MATLAŞMIŞ CİLTTE KOYU ALANLARIN GÖRÜNÜMÜNÜN AZALMASINA YARDIMCI OLAN GÜNLÜK KULLANIMA UYGUN YÜZ KREMİDİR. RENK DEĞİŞİMİ GÖRÜ..

DERMADERM BİTKİSEL LEKE GİDERİCİ-CİLT BEYAZLAŞTIRICI GECE KREMİ

32.50TL

DERMADERM BİTKİSEL LEKE GİDERİCİ-CİLT BEYAZLAŞTIRICI KREM-100GR- ÇİL,GÜNEŞ LEKELERİNE KARŞI ETKİLİ : Dermaderm Leke Giderici ve Cilt Beyazlatici Krem (Gece Kremi) Dermaderm Leke Gider..

DERMADERM BİTKİSEL LEKE GİDERİCİ-CİLT BEYAZLAŞTIRICI GÜNDÜZ KREMİ

32.50TL

Dermaderm Gündüz Leke Giderici Krem formülasyonunda organik ve inorganik UVA ve UVB filitreleri bulundurur. Güneşin zararlı ışınlarının lekelere yol açmasını engeller.  Kull..

DERMOKİL LEKE KARŞITI AYDINLATICI MASKE-75ML-

37.50TL

LEKE KARŞITI AYDINLATICI MASKE; Ø Multi-vitamin kompleksi; A, E, F, H ( biotin ) ve B grubu vitaminlerini içerir. Cildi besleyici, ..

FARMASİ DR.C.TUNA WHİTE CORRECT CİLT AYDINLATICI SABUN-100GR

22.50TL

FARMASİ DR.C.TUNA WHİTE CORRECT CİLT AYDINLATICI SABUN-100GR-CİLT LEKELERİNE SAVAŞ AÇIN-2 HAFTA DÜZENLİ KULLANIMDA CİLTTEKİ LEKELERE NEDEN OLAN MELANİN SENTEZİNDE YÜZDE 33 AZALMA GÖZLEMLENMİŞTİR. ..

FOREVER EPİBLANC - 28,3 GR

199.95TL

FOREVER EPİBLANC - 28,3 GR   ..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)