AGİVA RENKLİ SEKİLLENDİRİCİ WAX-BEYAZ

29.95TL

AgivaColorWax – Saç Renklendirici Wax Agiva saçı boyayan şekillendirici wax ile saçlarınız bir anda istediğiniz renge kolayca boyanır. Boyama geçici olup, yıkama sonrası anında çıkar. Saçlarınızı yıpr..

AGİVA RENKLİ ŞEKİLLENDİRİCİ WAX-MAVİ

29.95TL

AgivaColorWax – Saç Renklendirici Wax Agiva saçı boyayan şekillendirici wax ile saçlarınız bir anda istediğiniz renge kolayca boyanır. Boyama geçici olup, yıkama sonrası anında çıkar. Saçlarınızı yıpr..

DAX SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİSİ-99GR- DALGALI SAÇLAR İÇİN-

49.50TL

DAX SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİSİ-99GR- DALGALI SAÇLAR İÇİN-ORJİNAL HELOGRAMLI AMBALAJ ..

FE INSTYLE KREPE TARAK - FECH121

14.50TL

FE INSTYLE KREPE TARAK - FECH121 : ABS PLASTİKTEN VE UYGUN SERTLİKTE, ANTİ STATİK ÖZELLİKLİ, PROFESYONEL KULLANIMA YÖNELİK ÜRETİLMİŞTİR. ..

FE INSTYLE SAÇ FIRÇASI -CODE:FECH108- GÜNLÜK PRATİK KULLANIM

39.50TL

FE INSTYLE SAÇ FIRÇASI -CODE:FECH108 : GÜNLÜK PRATİK KULLANIMLARDA SAÇ TARAMA VE DÜZELTME YAPMAK ÜZERE TASARLANMIŞTIR. FÖN MAKİNESİ VEYA AŞIRI SICAK MALZEMELERLE KULLANMAYINIZ. ..

FE INSTYLE TARAMA FIRÇASI-CODE:FECH106

39.50TL

FE INSTYLE TARAMA FIRÇASI-CODE:FECH106 : TARAMA FIRÇA SERİSİNDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN MODELDİR. SAP VE GÖVDE ERGONOMİK TASARLANARAK, KAUÇUKLA KAPLANMIŞTIR. ELDE KAYMAYAN, KULLANIMI ÇOK RAHAT BİR FIRÇAD..

FONEX WAX NATURAL MAT -150ML

17.50TL

FONEX WAX NATURAL MAT -150ML : PARLAMAYAN NATURAL YAPISIYLA SAÇLARINIZA OLDUKÇA DOĞAL BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRIR. ..

FOREVER ALOE STYLING GEL -227GR-SAÇ JÖLESİ

84.50TL

Forever Aloe Styling Gel® Saçlarınızı ister elerinizle şekillendirin, ister normal havada yada kurutma makinasıyla kurutun Forever Aloe Styling Gel® her saç tipi ve görünümü için idealdir. Neme dir..

JOHN FRIEDA FRIZZ EASE BUKLE BELİRGNLŞTRN ŞEKİLLENDRCİ SPRY 200ML

53.50TL

SAÇINIZIN DOĞAL KIVIRCIKLIĞINI, BELİRĞİNLİĞİNİ, ELASTİKİYETİNİ VE CANLILIĞINI GERİ KAZANDIRMAYI DESTEKLER. SAÇLARIN DOKUNULASI YUMUŞAKLIKTA VE IŞIL IŞIL OLMASINA YARDIMCI OLUR. ALKOL İÇERMEZ. ISIYA..

JOHN FRIEDA FRIZZ-EASE BUKLE BELİRGİNLEŞTİREN SAÇ KÖPÜGÜ-200ML

48.50TL

Yumuşak tutuculuktaki formülüyle şekilsiz dalgaları, bukleleri ve permayı canlandırmaya yardımcı olur.   Zenginleştirilmiş özel formülü ile elektriklenmeyi önlemeyi ve saça ışıltı vermeyi destek..

JOHN FRIEDA FRIZZ-EASE ELEKTRİKLENME ÖNLEYİCİ SAÇ SPREYİ 250ML

64.50TL

Hızlı kuruyan, ışıltı artıran formül uzun süre dayanır ve gücünü korur. Saçları nemden koruyarak elektriklenmeyi engellemeye ve her türlü hava koşulunda saçınızın şeklini muhafaza etmeye..

JOHN FRIEDA HACİM KAZANDIRAN SABİTLEYİCİ SAÇ SPREYİ 250ML

53.50TL

John Frieda Hacim Kazandıran Sabitleyici Saç Spreyi 250 ml Marka Adı: John Frieda Ürün Adı: John Frieda Luxurious Volume Hacim Kazandıran Sabitleyici Saç Spreyi Ürün..

JOHN FRIEDA HACİM KAZANDIRAN SAÇ KÖPÜĞÜ 200ML

58.50TL

JOHN FRIEDA HACİM KAZANDIRAN SAÇ KÖPÜĞÜ 200ML: İNCE TELLİ SÖNÜK SAÇLARINIZA, SALON PROFESYONELLİGİNDE DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ BİR HACİM KAZANDIRIR. İNCE SAÇ TELLERİNİZİ KALINLAŞTIRARAK, YAPIŞKANLIK HİSSİ OLMA..

JOHN FRIEDA İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLARİÇİN ONARICI BAKIM MASKESİ 150ML

62.50TL

JOHN FRIEDA İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLAR İÇİN ONARICI BAKIM MASKESİ 150ML: BİNLERCE YILDIR AMAON YAĞMUR ORMANLARINDA YETİŞMEKTE OLAN INCA INCHİ BİTKİSİ, EBEDİ GÜZELLİGİN SIRRINI TAŞIMAKTADIR. OMEGA 3 AÇISINDAN..

JOHN FRIEDA İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLARİÇİN ONARICI BAKIM ŞAMPUANI 250ML

89.50TL

JOHN FRIEDA İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLAR İÇİN ONARICI BAKIM ŞAMPUANI 250ML:BİNLERCE YILDIR AMAON YAĞMUR ORMANLARINDA YETİŞMEKTE OLAN INCA INCHİ BİTKİSİ, EBEDİ GÜZELLİGİN SIRRINI TAŞIMAKTADIR. OMEGA 3 AÇISINDAN..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 50 (4 Sayfa)