AGİSS ASETON BÜYÜK BOY-POMPALI BAŞLIK-450ML-2ADET

27.50TL

AGİSS ASETON BÜYÜK BOY-POMPALI BAŞLIK-450ML-2ADET-ÜZÜMÇEKİRDEGİ YAGLI,ANTİOKSİDAN ETKİLİ VE NEMLENDİRİCİLİ,BESLEYİCİ SEÇENEKLERİYLE...

FE ÇELİK TIRNAK TÖRPÜSÜ 20CM - FEPI031

24.50TL

FE ÇELİK TIRNAK TÖRPÜSÜ 20CM - FEPI031 : KALIN VE SERT TIRNAKLAR İÇİN TAMAMI PASLANMAZ ÇELİKTEN ÜRETİLMİŞTİR. ..

FE EKONOMİK 3 LÜ PAKET-1-TIRNAK MAKASI.2-CIMBIZ.3-TIRNAK TÖRPÜSÜ

29.50TL

FE EKONOMİK 3 LÜ PAKET-1-TIRNAK MAKASI.2-CIMBIZ.3-TIRNAK TÖRPÜSÜ  1-TIRNAK MAKASI : TIRNAKLARINIZI ISLAKKEN, KENARDAN BAŞLAYARAK OVAL BİÇİMDE KESİNİZ. DERİN KESİMDEN KAÇININIZ. DAHA SONRA TÖRPÜ..

FE EKONOMİK 4 LÜ PAKET

42.50TL

FE EKONOMİK 4 LÜ PAKET 1-TIRNAK MAKASI : TIRNAKLARINIZI ISLAKKEN, KENARDAN BAŞLAYARAK OVAL BİÇİMDE KESİNİZ. DERİN KESİMDEN KAÇININIZ. DAHA SONRA TÖRPÜLEYEREK ŞEKİL VEREBİLİRSİNİZ. 2-CIMBIZ : DİBİN..

FE MANİKÜR MAKASI - FEPI019

47.50TL

FE MANİKÜR MAKASI - FEPI019 : ÇOK İNCE, KESKİN, EĞİMLİ ÇELİK UÇ SAYESİNDE; EN ZOR TIRNAK DİBİ ETLERİNİ DAHİ KESEREK ALABİLİRSİNİZ. KULLANIMI: TEMİZ VE ISLAK TIRNAK DİPLERİNDE, KENARDAN MERKEZE DOĞRU..

FE PROFESYONEL MANİKÜR PEDİKÜR SETİ ÖZEL DERİ ÇANTASINDA

185.00TL

FE PROFESYONEL MANİKÜR PEDİKÜR SETİ ÖZEL DERİ ÇANTASINDA   HASTALIK KAPMA RİSKİNİZİ ORTADAN KALDIRIN BU SET VE ÇANTASI SADECE SİZE ÖZEL KUAFÖRÜNÜZE GİDERKEN BU SETİ YANINIZA ALMAYI UNUTMAY..

FE TIRNAK MAKASI SETİ 2Lİ-FEPI050

34.50TL

  Fe Tırnak Makası Seti 2'li   Standart tırnak makası ile ellerinizin,büyük tırnak makası ile ayaklarınızın tırnaklarını kesebilirsiniz. Kullanımı : Tırnaklarınızı ıslakken,kena..

FE TIRNAK PENSİ-FEPI020

61.50TL

FE TIRNAK PENSİ-FEPI020 : DETAY AYRINTILARA KADAR, HER TIRNAKTA RAHAT BİR KESİM İÇİN İDEAL BİR ÜRÜNDÜR. KULLANIMI: TIRNAKLARINIZI ISLAKKEN, KENARDAN BAŞLAYARAK OVAL BİÇİMDE KESİNİZ. DERİN KESİMDEN K..

FE TIRNAK TÖRPÜSÜ - FEPI018

14.50TL

FE TIRNAK TÖRPÜSÜ - FEPI018 : İKİ YÜZEYİ SAFİR KAPLI İDEAL BİR TIRNAK TÖRPÜSÜDÜR. ŞEKİL VERMEK İÇİN TÖRPÜNÜN KALIN TARAFINI, DÜZLEŞTİRMEK İÇİN İNCE TARAFINI KULLANABİLİRSİNİZ. ..

FLORMAR ÇİFT UÇLU TIRNAK SÜSLEME KALEMİ

17.50TL

Nail Dotting Pen noktalama kalemi ile tırnaklarında küçük ayrıntılar ve farklı boyutlarda noktalar yapmak çok kolay. Çift uçlu kalem, tırnaklarını süslerken dilediğin deseni uygulamanı sağlar. Uzun sü..

Flormar Tırnak Bakım Optic Beyazlatıcı

42.95TL

Flormar Tırnak Bakım Optic Beyazlatıcı ..

FLORMAR TIRNAK ETİ TEMİZLEYİCİ-11ML-SERT VE TAHRİŞ OLMUŞ

26.50TL

Flormar Gentle Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici Özellikleri Tırnak etlerini temizlemeye yardımcı olan ürün grubudur. Tırnak etinin kolayca yumuşamasını ve temizlemensini sağlar. Fazla uzay..

FLORMAR TIRNAK TASARIM FIRÇASI-İNCE UÇLU

17.50TL

Tırnaklarında ince çizgiler ve küçük detaylar uygulamak için Flormar tırnak süsleme fırçası harika bir seçim! Yüksek kalitede dayanıklı ve hafif malzemelerden yapılmış Flormar Fine Details Brush, hem ..

FLORMAR TIRNAK TASARIM FIRÇASI-KESİK UÇLU

17.50TL

Kesik, kıl uçlu Nails Styling Brush tırnak tasarım fırçası, şekil ve desenlerin tırnağa kolayca uygulanmasını sağlar. Yüksek kalitede dayanıklı ve hafif malzemeden yapılmış bu ürün günlük kullanım içi..

GOLDEN ROSE BEAUTY OIL NAİL-CUTICLE-11ML

27.95TL

GOLDEN ROSE BEAUTY OIL NAİL-CUTICLE-11ML-TIRNAK VE TIRNAK ETİ BAKIM YAĞI : Golden Rose Beauty Oil  - Tırnak Eti Bakım Yağı Tırnak eti ve tırnaklar için besleyici olarak formüle edil..

GOLDEN ROSE BLACK DIAMOND HARDENER-TIRNAK SERTLEŞTİRİCİ-11ML

27.95TL

Nail Expert Black Diamond Hardener İnce, kolay kırılan ve güçsüz tırnaklar için siyah elmas tozu içeren tırnak sertleştirici. Black Diamond Hardener, mikro siyah elmas tozu ve sertleştirici bil..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 70 (5 Sayfa)