ARTDECO CAMOUFLAGE CREAM-YOĞUN KAPATICI KAMUFLAJ KREMİ-yeni sezon

52.50TL

Kamuflaj Krem, cildin kusurlarını mükemmel ve güvenilir bir şekilde kaplar ve fotografik veya gelinlik makyajı gibi özel durumlar için idealdir. Tüm renkler birbiriyle karıştırılabilir, bu da cilt ren..

ARTDECO MİNERAL CONCEALER NO:3-

62.50TL

ARTDECO MİNERALS CONCEALER -3- HAFİF PUDRAMSI KIVAMI KOYU GÖZ HALKALARINI VE KIRIŞIKLIKLARI KAPATIR. ..

ARTDECO PERFECT STİCK CONCEALER -6- ÇAY AĞACI YAĞI İÇERİR

59.50TL

ARTDECO PERFECT STİCK CONCEALER -6- ÇAY AĞACI YAĞI İÇERİR :(KAPATICI STİCK) : SORUNLU BÖLGELERE KAPATICIYI UYGULAYINIZ. DAHA SONRA FONDOTENİNİZİ UYGULAYINIZ. ..

DEBORAH STICK CONCEALER 00- (GÖZALTI KAPATICISI)

29.90TL

Deborah Göz altı Kapatıcı Yumuşak kremsi yapılı ve uzun süre kalıcıdır. Küçük cilt kusurları ve kızarıkları kapatır. Dermatolojik testleri yapılmıştır. Deborah Kapatıcı stik gö..

FARMASİ CC KREM-50ML-HAFİF YAPISIYLA CİLT TONU GÖRÜNÜMÜNÜ EŞİTLER

46.50TL

CC Krem renk düzenleyici anlamına gelen “Color Correcting”’in kısaltmasıdır. CC krem ciltteki ton eşitsizliğini dengeye sokar. Cildi eşit renk tonuna sabitlediği gibi, cildi onarır ve nemlendirir. Gü..

GOLDEN ROSE HIGHLIGHTER STICK AYDINLATICI-9.5GR-2 TON

44.50TL

 KOLAY UYGULANAN YUMUŞAK YAPISI İLE YÜZÜNÜZDE İSTENİLEN BÖLGELERE AYDINLIK IŞILTI KAZANDIRIR. TEK OLARAK VEYA MAKYAJIN ÜZERİNE UYGULANABİLİR. AYDINLIK VE CANLI BİR GÖRÜNÜME SAHİP OLMAK İÇİN YÜZÜNÜ..

LR COLOURS KAPATICI STİCK - CİLDİNİZİ ŞIMARTACAK

36.50TL

LR COLOURS KAPATICI STİCK - CİLDİNİZİ ŞIMARTACAK :  * SUN SHİNE GÖZ ÇEVRESİNDEKİ MORLUKLARI KAPATIR. * SOFT MOSS KIZARIKLIKLARI KAPATIR. * YÜKSEK RENK VERİCİ, MÜKEMMEL KAPATMA ÖZELLİĞİ * DOĞAL GÖR..

LR COLOURS KAŞ ALTI AYDINLATICI KALEM

44.50TL

* GÜNDÜZ VE GECE İÇİN İKİ UÇLU * GÜNDÜZ KULLANIM İÇİN YUMUŞAK PEMBE  * GECE KULLANIM İÇİN IŞILDAYAN BEYAZ * GÖZLERİNİZ DAHA İRİ GÖRÜNECEKTİR. ..

LR DELUXE GÖZ ALTI AYDINLATICI KALEM - 2 RENK - RENK SEÇİNİZ

79.90TL

LR DELUXE GÖZ ALTI AYDINLATICI KALEM - 2 RENK - RENK SEÇİNİZ : * BÜYÜLEYİCİ : YORGUNLUK İZLERİNİ YOK EDER. * AMARANT YAĞI, BİSABOLOL, AVUSTRALYA MERSİN YAĞI VE OPTİSOL İLE ZENGİN * GÖZ ALTI, DUDAK ..

LR DELUXE KIRIŞIK DOLGUSU KALEMİ

79.50TL

LR DELUXE KIRIŞIK DOLGUSU KALEMİ :  * KIŞIKLIKLARI, DÜZ OLMAYAN YÜZEYLERİ VE KÜÇÜK İZLERİ DIŞTAN DOLDURUR. * KALICI DOKUSU İLE DENGELİ BİR CİLT. * FONDOTEN ÖNCESİ UYGULAYIN VE KISA BİR SÜRE KURUMAS..

LR DELUXE KIRIŞIK DOLGUSU KALEMİ

79.50TL

LR DELUXE KIRIŞIK DOLGUSU KALEMİ :  * KIŞIKLIKLARI, DÜZ OLMAYAN YÜZEYLERİ VE KÜÇÜK İZLERİ DIŞTAN DOLDURUR. * KALICI DOKUSU İLE DENGELİ BİR CİLT. * FONDOTEN ÖNCESİ UYGULAYIN VE KISA BİR SÜRE KURUMAS..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)