FLORMAR ÇİFT UÇLU TIRNAK SÜSLEME KALEMİ

17.50TL

Nail Dotting Pen noktalama kalemi ile tırnaklarında küçük ayrıntılar ve farklı boyutlarda noktalar yapmak çok kolay. Çift uçlu kalem, tırnaklarını süslerken dilediğin deseni uygulamanı sağlar. Uzun sü..

Flormar Tırnak Bakım Optic Beyazlatıcı

42.95TL

Flormar Tırnak Bakım Optic Beyazlatıcı ..

FLORMAR TIRNAK ETİ TEMİZLEYİCİ-11ML-SERT VE TAHRİŞ OLMUŞ

26.50TL

Flormar Gentle Cuticle Remover Tırnak Eti Temizleyici Özellikleri Tırnak etlerini temizlemeye yardımcı olan ürün grubudur. Tırnak etinin kolayca yumuşamasını ve temizlemensini sağlar. Fazla uzay..

FLORMAR TIRNAK TASARIM FIRÇASI-İNCE UÇLU

17.50TL

Tırnaklarında ince çizgiler ve küçük detaylar uygulamak için Flormar tırnak süsleme fırçası harika bir seçim! Yüksek kalitede dayanıklı ve hafif malzemelerden yapılmış Flormar Fine Details Brush, hem ..

FLORMAR TIRNAK TASARIM FIRÇASI-KESİK UÇLU

17.50TL

Kesik, kıl uçlu Nails Styling Brush tırnak tasarım fırçası, şekil ve desenlerin tırnağa kolayca uygulanmasını sağlar. Yüksek kalitede dayanıklı ve hafif malzemeden yapılmış bu ürün günlük kullanım içi..

GOLDEN ROSE BEAUTY OIL NAİL-CUTICLE-11ML

27.95TL

GOLDEN ROSE BEAUTY OIL NAİL-CUTICLE-11ML-TIRNAK VE TIRNAK ETİ BAKIM YAĞI : Golden Rose Beauty Oil  - Tırnak Eti Bakım Yağı Tırnak eti ve tırnaklar için besleyici olarak formüle edil..

GOLDEN ROSE BLACK DIAMOND HARDENER-TIRNAK SERTLEŞTİRİCİ-11ML

27.95TL

Nail Expert Black Diamond Hardener İnce, kolay kırılan ve güçsüz tırnaklar için siyah elmas tozu içeren tırnak sertleştirici. Black Diamond Hardener, mikro siyah elmas tozu ve sertleştirici bil..

GOLDEN ROSE CUTICLE REMOVER GEL-11ML-TIRNAK ETİ GİDERİCİ JEL TIRN

29.95TL

GOLDEN ROSE CUTICLE REMOVER GEL-11ML-TIRNAK ETİ GİDERİCİ JEL : TIRNAK ETLERİNİ HIZLI VE NAZİK BİR ŞEKİLDE GİDEREN PEELİNG JEL. TIRNAK DİPLERİNE VE TIRNAKLARA MASAJ YAPARAK KULLANILIR. İÇERİĞİNDEKİ MİN..

GOLDEN ROSE METALS METALLİC OJE-6ML-103

21.50TL

Metals Metallic Nail Color Metalik Ojeler özel formülü ile kolayca uygulanır. İçeriğindeki yoğun metalik sedefler ve pigmentler ile göz alıcı tırnaklar yaratır. Ekstra parlak ve kapatıcı formü..

GOLDEN ROSE NO MORE BITE NAIL-CUTICLE-11ML-ACI CİLA

34.50TL

Nail Expert No More Bite Nail & Cuticle Tırnak ve tırnak eti yeme isteğini azaltır, tırnaklarınızın sağlıklı uzamasını destekler. - Acı tadı sayesine tırnak ve tırnak eti yeme isteğini azal..

GOLDEN ROSE OXYGEN NAİL GROWTH-11ML-TIRNAK UZATICI BAKIM

24.50TL

Nail Expert Oxygen Nail Growth Gelişmiş elma kök hücre kompleksi ve antioksidanlar ile güçlü ve sağlıklı tırnak bakımı. Oksijen Teknolojisi ile üretilmiş olan bu ürün, gelişmiş Elma Kök Hücre Kom..

GOLDEN ROSE QUICK DRY TOP COAT-10ML

26.50TL

Quick Dry Top CoatOjenin parlak ve uzun süre dayanıklı olmasını sağlayan bu top coat 60 sn. içerisinde kuruma özelliğine sahiptir. İçeriğindeki UV filtreler sararma ve renk solmasına karşı ojeyi korum..

GOLDEN ROSE TIRNAK DÜZLEŞTİRİCİ-TIRNAK FONDOTENİ-11ML

36.50TL

Nail Expert Smoothing Base Nail Foundation Mineral Partikülleri, vitamin ve bitki kompleksleri içeren formülüyle tırnaklarda natürel ve pürüzsüz bir görünüm için.  Tırnak fondoteni; minera..

GOLDEN ROSE TOP COAT MEGA SHİNE-EKSTRA PARLAK TIRNAK CİLASI-11ML

24.50TL

GOLDEN ROSE TOP COAT MEGA SHİNE-EKSTRA PARLAK TIRNAK CİLASI-11ML : OJENİN UZUN SÜRE EKSTRA PARLAK VE DAYANIKLI OLMASINI SAĞLAR. KORUYUCU BİR TABAKA İLE OJENİZİ KAPLAYARAK SOYULMA VE YIPRANMALARA KARŞI..

KALYON ACI CİLA -11ML-

14.50TL

KALYON ACI CİLA -11ML- :TIRNAK YEME ALIŞKANLIĞINI ÖNLEMEK İÇİN GELİŞTİRİLMİŞ BİR SOLÜSYONDUR. DOĞAL GÖRÜNTÜSÜNÜ KAYBEDEN TIRNAKLAR, ACI SOLÜSYON İLE YENİDEN SAĞLIKLI BİR GÖRÜNÜME KAVUŞUR. TEMİZ VE KUR..

KALYON TIRNAK BESLEYİCİ & SERTLEŞTİRİCİ :

27.50TL

KALYON  TIRNAK BESLEYİCİ & SERTLEŞTİRİCİ :  ..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)