ARTDECO HİGH PRECİSİON LİQUİD LİNER-01 SİYAH-yenisezon

119.50TL

Artdeco High Precision Liquid Liner 01 Siyah   Artdeco High Precision Liquid Liner'ı çok ince ve hassas bir şekilde gözünüze sürebilirsiniz. İçeriğinde bulunan özel karbon siyahı pi..

FARMASİ GLİTTER (PARILTILI) EYELİNER

28.50TL

FARMASİ GLİTTER (PARILTILI) EYELİNER - MAKYAJINIZA YENİ BİR BOYUT KAZANDIRIN! : İÇERİSİNDEKİ GÖZ ALICI SİMLER SAYESİNDE MAKYAJINIZIN IŞILTISI HERKESİ SARACAK. ÖZEL FIRÇASI VE FORMÜLÜ İLE GÖZ MAKYAJINI..

FOREVER SONYA PRECİSİON LİQUİD EYELİNER-SİYAH

87.50TL

FOREVER SONYA PRECİSİON LİQUİD EYELİNER-SİYAH   ..

GOLDEN ROSE DİPLİNER LIQUID EYELİNER-SİYAH

32.50TL

 KOLAY UYGULANABİLEN SİYAH LİKİT EYELİNER. DERİN VE GİZEMLİ BAKIŞLAR YARATIR. KİRPİK DİPLERİNE İSTENİLEN İNCELİKTE, KOLAYCA UYGULANABİLİR. ..

GOLDEN ROSE JEL EYELINER-3 RENK

27.50TL

  YOĞUN PİGMENT İÇEREN, UZUN SÜRE KALICI, BULAŞMAYAN VE SUYA DAYANIKLI JEL FORMÜLÜ İLE PÜRÜZSÜZ BİR ŞEKİLDE UYGULANIR. KAPAĞIN İÇİNDE BULUNAN ÖZEL FIRÇASI İLE KOLAY UYGULANIR, İSTEĞE BAĞLI OLARAK..

GOLDEN ROSE KALEM EYELINER -4 RENK seçiniz

39.50TL

Golden Rose Precision Eyeliner; yepyeni ucu ile kesintisiz ve kusursuz bir uygulama sağlar. 4 farklı renk seçeneği ve suya dayanıklı formülü ile gün boyu kalıcıdır. ..

MAYBELLİNE MASTER PRECISE CURVY EYELİNER-SİYAH

29.50TL

Maybelline Master Precise Curvy Eyeliner - 01 Black   Özel kıvrımlı uç, keskin kuyruklar.. Master Precise Curvy Eyeliner kum saati şeklindeki kıvrımlı ucu ile; ister iddialı ..

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)