DAX SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİSİ-99GR- DALGALI SAÇLAR İÇİN-

49.50TL

DAX SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİSİ-99GR- DALGALI SAÇLAR İÇİN-ORJİNAL HELOGRAMLI AMBALAJ ..

FOREVER ALOE STYLING GEL -227GR-SAÇ JÖLESİ

84.50TL

Forever Aloe Styling Gel® Saçlarınızı ister elerinizle şekillendirin, ister normal havada yada kurutma makinasıyla kurutun Forever Aloe Styling Gel® her saç tipi ve görünümü için idealdir. Neme dir..

JOHN FRIEDA FRIZZ EASE BUKLE BELİRGNLŞTRN ŞEKİLLENDRCİ SPRY 200ML

53.50TL

SAÇINIZIN DOĞAL KIVIRCIKLIĞINI, BELİRĞİNLİĞİNİ, ELASTİKİYETİNİ VE CANLILIĞINI GERİ KAZANDIRMAYI DESTEKLER. SAÇLARIN DOKUNULASI YUMUŞAKLIKTA VE IŞIL IŞIL OLMASINA YARDIMCI OLUR. ALKOL İÇERMEZ. ISIYA..

JOHN FRIEDA FRIZZ-EASE BUKLE BELİRGİNLEŞTİREN SAÇ KÖPÜGÜ-200ML

48.50TL

Yumuşak tutuculuktaki formülüyle şekilsiz dalgaları, bukleleri ve permayı canlandırmaya yardımcı olur.   Zenginleştirilmiş özel formülü ile elektriklenmeyi önlemeyi ve saça ışıltı vermeyi destek..

JOHN FRIEDA FRIZZ-EASE ELEKTRİKLENME ÖNLEYİCİ SAÇ SPREYİ 250ML

64.50TL

Hızlı kuruyan, ışıltı artıran formül uzun süre dayanır ve gücünü korur. Saçları nemden koruyarak elektriklenmeyi engellemeye ve her türlü hava koşulunda saçınızın şeklini muhafaza etmeye..

JOHN FRIEDA HACİM KAZANDIRAN SABİTLEYİCİ SAÇ SPREYİ 250ML

53.50TL

John Frieda Hacim Kazandıran Sabitleyici Saç Spreyi 250 ml Marka Adı: John Frieda Ürün Adı: John Frieda Luxurious Volume Hacim Kazandıran Sabitleyici Saç Spreyi Ürün..

JOHN FRIEDA HACİM KAZANDIRAN SAÇ KÖPÜĞÜ 200ML

58.50TL

JOHN FRIEDA HACİM KAZANDIRAN SAÇ KÖPÜĞÜ 200ML: İNCE TELLİ SÖNÜK SAÇLARINIZA, SALON PROFESYONELLİGİNDE DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ BİR HACİM KAZANDIRIR. İNCE SAÇ TELLERİNİZİ KALINLAŞTIRARAK, YAPIŞKANLIK HİSSİ OLMA..

JOHN FRIEDA İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLARİÇİN ONARICI BAKIM MASKESİ 150ML

62.50TL

JOHN FRIEDA İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLAR İÇİN ONARICI BAKIM MASKESİ 150ML: BİNLERCE YILDIR AMAON YAĞMUR ORMANLARINDA YETİŞMEKTE OLAN INCA INCHİ BİTKİSİ, EBEDİ GÜZELLİGİN SIRRINI TAŞIMAKTADIR. OMEGA 3 AÇISINDAN..

JOHN FRIEDA İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLARİÇİN ONARICI BAKIM ŞAMPUANI 250ML

89.50TL

JOHN FRIEDA İŞLEM GÖRMÜŞ SAÇLAR İÇİN ONARICI BAKIM ŞAMPUANI 250ML:BİNLERCE YILDIR AMAON YAĞMUR ORMANLARINDA YETİŞMEKTE OLAN INCA INCHİ BİTKİSİ, EBEDİ GÜZELLİGİN SIRRINI TAŞIMAKTADIR. OMEGA 3 AÇISINDAN..

JOHN FRIEDA KAHVERENGİ SAÇLARA ÖZEL DOĞAL TON AÇICI SAÇ KREMİ

62.50TL

JOHN FRIEDA KAHVERENGİ SAÇLARA ÖZEL DOĞAL TON AÇICI VE PARLATICI SAÇ KREMİ 250ML: KAHVERENGİ SAÇLARINIZA DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ, IŞILTILI BİR PARLAKLIK VERİN. BAL VE KADİFE ÇİÇEĞİ ÖZÜ İLE FORMÜLE EDİLMİŞ HAF..

JOHN FRIEDA KAHVERENGİSAÇLARA DOĞALTONAÇICI ŞAMPUAN-250ML

62.50TL

JOHN FRIEDA KAHVERENGİ SAÇLARA ÖZEL DOĞAL TON AÇICI VE PARLATICI ŞAMPUAN 250ML: KAHVERENGİ SAÇLARINIZA DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ, IŞILTILI BİR PARLAKLIK VERİN. BAL VE KADİFE ÇİÇEĞİ ÖZÜ İLE FORMÜLE EDİLMİŞ HAFİF..

JOHN FRIEDA SAÇKÖKLERİNDEN BAŞLAYARAK YOĞUNHACİM VERENSPREY

66.50TL

JOHN FRIEDA SAÇ KÖKLERİNDEN BAŞLAYARAK YOĞUN HACİM VEREN SPREY 125ML: SAÇLARINIZDA DİPTEN BAŞLAYAN MUHTEŞEM BİR HACİM YARATIN. SAÇLARI KÖKLERDEN KALDIRMAYI DESTEKLEYİCİ ÖZEL BİR KOMPLEKS İÇEREN BU FOR..

JOHN FRIEDA SARI SAÇLARA GÜNEŞ IŞILTISI İÇİN ŞAMPUAN 250ML

62.50TL

JOHN FRIEDA SARI SAÇLARA GÜNEŞ IŞILTISI İÇİN ŞAMPUAN 250ML: PAPATYA VE NARENCİYE ÖZLÜ HAFİF FORMÜLÜ İLE, SAÇA NEM VERMEYİ VE YUMUŞATMAYI DESTEKLEYEREK, SAÇLARDA YAZ GÜNEŞİ GİBİ IŞILTILI BİR ETKİ YARAT..

JOHN FRIEDA SARI SAÇLARA GÜNEŞ IŞILTISI VEREN YOĞUN BAKIM MASKESİ

62.50TL

JOHN FRIEDA SARI SAÇLARA GÜNEŞ IŞILTISI VEREN YOĞUN BAKIM MASKESİ 150ML:ZAYIFLAMIŞ SAÇ UÇLARINI GÜÇLENDİRMEYE VE SAÇLARDA YAZ GÜNEŞİ GİBİ IŞILTILI BİR ETKİ YARATMAYA YARDIMCI OLUR...

LOREAL MATRIX STYLE LINK HEIGHT RISER PUDRA-7GR

59.50TL

SAÇA HACİM VEREN SAÇ PUDRASI: SAÇA ANINDA HACİM KAZANDIRIR.SAÇI AGIRLAŞTIRMAYAN PUDRA FORMÜLÜ İLE SAÇ TELLERİNE DİPTEN HACİM VERİR. KULLANIM= KURU SAÇA UYGULAYIN. DİPLERE DOĞRU ÜRÜNÜ DÖKÜN VE E..

LOREAL MATRİX STYLE LINK SÜPER FİXER SABİTLEYİCİ JÖLE-200ML

67.50TL

SÜPER FİXER SABİTLEYİCİ JÖLE: SAÇTA KALINTI BIRAKMADAN GÜÇLÜ BİR TUTUCULUK SAĞLAR.BU ŞEKİLLENDİRİCİ JÖLE SAÇA İSTE NİLEN ŞEKLİ KAZANDIRIRKEN PARLAKLIKDA VERİR. SAÇTAN KOLAYCA DURULANIR. KULL..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)