AGARTA 30+GÜNEŞ SONRASI BRONZLAŞMA VE BAKIM LOSYONU 100ML

37.50TL

AGARTA 30+GÜNEŞ SONRASI BRONZLAŞMA VE BAKIM LOSYONU 100ML : İÇERİĞİNDEKİ PİGMENTASYON UYARICI BİTKİSEL YAĞLAR SAYESİNDE BRONZLAŞMAYI HIZLANDIRMAYA VE BRONZLUĞU KORUMAYA YARDIMCI OLUR. BİLEŞİMİNDEKİ SA..

AGARTA 50+ GÜNEŞ KREMİ 100ML

46.50TL

AGARTA 50+ GÜNEŞ KREMİ 100ML : İÇERDİĞİ BENZERSİZ SAF YAĞLAR, DOĞAL SOLAR REFLECTİON KOMPONENTLER, GÜNEŞ IŞINLARININ %80 E VARAN ORANDA GERİ YANSIMASINI SAĞLAYARAK YÜZ VE VÜCUDUNUZU GÜNEŞİN ZARARLI VE..

AGARTA PEELİNG & MASKE 3 LÜ ETKİ TEMİZLEME + PEELING +

39.50TL

AGARTA PEELİNG & MASKE 3 LÜ ETKİ TEMİZLEME + PEELING + MASKE 100ML : AGARTA TEK BİR ÜRÜN İLE CİLT TEMİZLİĞİ,ÖLÜ HÜCRELERİN UZAKLAŞTIRILMASI VE ANTİ AGİNG OLMAK ÜZERE 3 FARKLI ETKİ YARATACAK ŞEKİLD..

ARTDECO ÖZEL TAKMA KİRPİK ÇIKARICISI

57.00TL

ARTDECO ÖZEL TAKMA KİRPİK ÇIKARICISI ART NO : 67202 : UYGULAMA : GÖZÜNÜZÜN ALT KISMINA BİR MİKTAR PAMUK YERLEŞTİRİN VE GÖZÜNÜZÜ KAPATIN. ÇIKARICIYI İNCE BİR FIRÇAYLA (ÖRN:EYELİNER FIRÇASI) TAKMA KİRPİ..

BEAUTY FACE YÜZ SIKILAŞTIRICI,GÖZENEK DARALTICI JEL MASKE-50ML

34.50TL

Beauty Face Siyah Nokta Gözenek Sıkılaştırıcı Jel 50ml (5ml Beyazlatıcı Krem + 5ml Siyah Nokta Maskesi Hediyeli) Beauty Face Siyah Nokta Gözenek Sıkılaştırıcı Jel 50ml Ne İşe Yarar Cildi de..

BLİSTEX DAİLY LIP CONDITIONER 7ML

27.50TL

BLİSTEX DAİLY LIP CONDITIONER ZEYTİN VE ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞLARI İLE NEMLENDİRİCİ BAKIM 7ML-2 ADET : İÇERİGİNDEKİ ZEYTİN VE ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞLARI İLE DOĞAL BİR ŞEKİLDE DUDAKJLARIN HASSAS DOKUSUNU NEMLE..

BLİSTEX HAPPY LIPS ÇİLEK 3.7GR

26.50TL

BLİSTEX HAPPY LIPS ÇİLEK YUMUŞAK DUDAKLAR İÇİN İPEK ÖZLÜ VE E VİTAMİNLİ NEMLENDİRİCİ 3.7GR-2 ADET : DUDAKLARI KARŞI KONULMAZ ÇİLEK TADIYLA NEMLENDİRİR, TAZELER VE KORUR. İPEK ÖZLERİ VE E VİTAMİNİ İLE ..

BLİSTEX HAPPY LIPS EGZOTİK MANGO YUMUŞAK DUDAKLAR İÇİN İPEK ÖZL

26.50TL

BLİSTEX HAPPY LIPS EGZOTİK MANGO YUMUŞAK DUDAKLAR İÇİN İPEK ÖZLÜ VE E VİTAMİNLİ NEMLENDİRİCİ 3.7GR : DUDAKLARI EGZOTİK MANGO TADIYLA NEMLENDİRİR, TAZELER VE KORUR.İPEK ÖZLERİ VE E VİTAMİNİ İLE DUDAKLA..

BLİSTEX LIP BRILLIANCE DOLGUN GÖRÜNÜMÜ DESTEKLEYEN HAFİF RENKLİ

26.50TL

BLİSTEX LIP BRILLIANCE DOLGUN GÖRÜNÜMÜ DESTEKLEYEN HAFİF RENKLİ VE IŞILTILI NEMLENDİRİCİ  3.7GR :  HAFİF RENK DOKUNUŞUYLA DUDAKLARIN GÜZEL GÖRÜNÜMÜNÜ DESTEKLEYEN EŞSİZ BİR DUDAK BAKIM ÜRÜNÜDÜR. DUDAKL..

BLİSTEX LIP RELIEF CREAM KURU VE ACI VEREN DUDAKLARA YOĞUN ONAR

26.50TL

BLİSTEX LIP RELIEF CREAM KURU VE ACI VEREN DUDAKLARA YOĞUN ONARICI VE RAHATLATICI ETKİ 6ML : İÇERDİĞİ KAFUR VE TİMOL İLE ÇATLAMIŞ VE ACI VEREN DUDAKLARINIZA ANINDA NÜFUZ EDEREK RAHATLAMASINI DESTEKLER..

BLİSTEX MEDPLUS KURU VE ÇATLAMIŞ DUDAKLARA RAHATLATICI, FERAHLA

26.50TL

BLİSTEX MEDPLUS KURU VE ÇATLAMIŞ DUDAKLARA RAHATLATICI, FERAHLATICI, ONARICI ETKİ 4.25GR : AŞIRI HASAR GÖRMÜŞ DUDAKLARI HIZLICA RAHATLAMAYA VE KORUMAYA YARDIMCI OLMAK İÇİN ÖZEL OLARAK FORMÜLE EDİLMİŞT..

BLİSTEX MEDPLUS MENTHOL İÇERİĞİ İLE ANINDA RAHATLATICI ETKİ 7ML

27.50TL

BLİSTEX MEDPLUS MENTHOL İÇERİĞİ İLE ANINDA RAHATLATICI ETKİ 7ML : DUDAKLARA ANINDA SERİNLETİCİ FERAHLIK VE KORUMA SAĞLAMAK İÇİN ÖZEL OLARAK FORMÜLE EDİLMİŞTİR. İÇERİĞİNDEKİ OKALİPTUS, MENTHOL VE CAMPH..

DERMOKİL MULTİ ETKİLİ DENİZ TUZU ( BANYO TUZU ) 550GR

26.95TL

DERMOKİL MULTİ ETKİLİ DENİZ TUZU ( BANYO TUZU ) 550GR: VÜCUDUN ENERJİ AKIŞINI DÜZENLEYEREK VÜCUT DENGESİNİ SAĞLAR. BU SAYEDE STRESİ AZALTIR. YORGUN DÜŞEN VÜCUDUNUZA VE AYAKLARINIZA TERAPİ ETKİSİ YAPAR..

EYÜP SABRİ TUNCER DOĞAL ZEYTİNYAĞLI SIVI SABUN 250ML

24.50TL

EYÜP SABRİ TUNCER DOĞAL ZEYTİNYAĞLI SIVI SABUN 250ML : PARABEN, MİNERAL VE HAYVANSAL YAĞLARPETROKİMYA VE TÜREVLERİ GİBİ SAĞLIGA ZARARLI SENTETİK BİLEŞENLER İÇERMEZ.DERMOTOLOJİK VE MİKROBİYOLOJİK OLARA..

Farmasi Eurofresh Whitening Aloe Veralı Misvaklı Diş Macunu 112G- 2 adet

48.50TL

FARMASİ DİŞ MACUNU EUROFRESH WHİTENİNG ALOE VERALI VE MİSVAK ÖZLÜ-112GR- : ÇAY KAHVE LEKELERİNİ VE PLAK, TARTAR OLUŞUMUNU ÖNLER. PARABEN, FLORÜR TRİKLOSAN, SLS, GLUTEN VE AŞINDIRICI İÇERMEZ. Bu ..

FARMASİ KERATİN THERAPY ONARICI MASKE-200ML-2 ADET

59.95TL

FARMASİ KERATİN THERAPY ONARICI MASKE-200ML-2 ADET : SAÇI DERİNLEMESİNE NEMLENDİRİRKEN, SAÇ YÜZEYİNİ ONARIR, PÜRÜZSÜZLEŞTİRİR VE PARLAK BİR GÖRÜNÜME KAVUŞTURUR. Bu ürün paneli kullanılar..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 194 (13 Sayfa)