FE 5 Lİ MAKYAJ FIRÇA SETİ

29.90TL

FE 5 Lİ MAKYAJ FIRÇA SETİ 1- FAR FIRÇASI 2- KAŞ FIRÇASI 3- ALLIK FIRÇASI 4- PUDRA FIRÇASI 5- DUDAK FIRÇASI ..

FE ALLIK FIRÇASI

19.95TL

FE ALLIK FIRÇASI : FIRÇANIN UCUNU DARALTARAK ALLIK VEYA PUDRAYA DOKUNDURUN VE YÜZÜNÜZE UYGULAYIN. YUMUŞAK KILLAR DAİRESEL HAREKET İÇİN İDEALDİR. ..

FE FANTASTİK CIMBIZ

18.90TL

İNCE YAN UÇ YAPISIYLA EN ZOR YERLERDEKİ KILLARI İYİ KAVRAR VE KESMEDEN KÖKÜNDEN ALIR. KULLANIM ŞEKLİ : DİBİNE YAKIN YERDEN TEK BİR KILI YAKALAYIN VE BÜYÜME YÖNÜNDE ÇEKİNİZ. ..

FE MAKYAJ AYNASI - FEHO001

22.50TL

FE MAKYAJ AYNASI - FEHO001 : HAFİF KOLAY TAŞIYABİLMENİZ VE ZEVKLE KULLANMANIZ İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞTIR. BİR YÜZÜ NORMAL, DİĞER YÜZÜ İSE GÖRÜNTÜYÜ BÜYÜTEREK YANSITMAKTADIR. ..

FE PROFESYONEL CIMBIZ

18.90TL

YAN UÇ TERCİH EDEN PROFESYONEL VEYA BİREYSEL KULLANICILAR İÇİN TASARLANMIŞTIR. İYİ KAPANAN UÇ YAPISI İLE KILI ÇOK RAHAT TUTAR VE KESMEDEN KÖKÜNDEN ALIR. KULLANIM ŞEKLİ : DİBİNE YAKIN YERDEN TEK BİR ..

FE RENKLİ CIMBIZ-YAN UÇLU

18.90TL

MODA RENKLERDE, GENÇ NESİLLERİN TERCİHİNE UYGUN TASARLANMIŞTIR. UCU İYİ KAPLANDIĞINDA KILI RAHAT KAVRAR VE KESMEDEN KÖKÜNDEN ALIR. KULLANIM ŞEKLİ : DİBİNE YAKIN YERDEN TEK BİR KILI YAKALAYIN VE BÜYÜ..

LR BY DA VİNCİ -07-KAŞ VE EYELİNER FIRÇASI-HANDMADE IN GERMANY

58.90TL

LR BY DA VİNCİ -07-KAŞ VE EYELİNER FIRÇASI-HANDMADE IN GERMANY : Belirgin kaşlar ve keskin Eyeliner çizgisi için güçlü sentetik elyaf kılından ucu sivri, eğik fırça.   LR by da Vinci – 07-KAŞ VE EY..

LR BY DA VİNCİ 02- PUDRA FIRÇASI -HANDMADE IN GERMANY

117.90TL

LR BY DA VİNCİ 02- PUDRA FIRÇASI -HANDMADE IN GERMANY :  * NORMAL VE SIKIŞTIRILMIŞ ( TERRACOTA ) PUDRAYI EŞİT BİR ŞEKİLDE UYGULAMAK İÇİN İDEAL BİR ÜRÜNDÜR.LR by Da Vinci Pudra Fırçası mükemmel makyaj..

LR BY DA VİNCİ 03-ALLIK FIRÇASI-HANDMADE IN GERMANY

136.90TL

LR BY DA VİNCİ 03-ALLIK FIRÇASI-HANDMADE IN GERMANY : LR by Da Vinci Allık Fırçası mükemmel makyajın anahtarı. Kullandığınız makyaj ürünleri ne kadar iyi olursa olsun, makyaj uygulama fırçanız iyi bir..

LR BY DA VİNCİ 04-FAR FIRÇASI - HANDMADE IN GERMANY

89.90TL

LR BY DA VİNCİ 04-FAR FIRÇASI - HANDMADE IN GERMANY : Göz farını eşit şekilde uygulama imkanı sağlayan yumuşak kahverengi samur kılından düz  FIRÇA.   mükemmel makyajın anahtarı. Kullandığınız makyaj ..

LR BY DA VİNCİ 05-GÖLGELENDİRME FIRÇASI-HANDMADE IN GERMANY

87.90TL

LR BY DA VİNCİ 05-GÖLGELENDİRME FIRÇASI-HANDMADE GERMANY : Göz farını gölgelendirme imkanı sağlayan yumuşak kahverengi samur kılından yuvarlak fırça.  LR by Da Vinci Gölgelendirme Fırçası mükemmel mak..

LR BY DA VİNCİ 08-DUDAK FIRÇASI-HANDMADE IN GERMANY

65.90TL

LR BY DA VİNCİ 08-DUDAK FIRÇASI-HANDMADE IN GERMANY :  Dudak kenarlarını ve dudakları boyamak için yumuşak sentetik elyaf kılından fırça. LR by da Vinci – Dudak Fırçası mükemmel makyajın anahtarı. K..

LR BY DA VİNCİ FIRÇA SETİ HAND MADE IN GERMANY

734.20TL

LR BY DA VİNCİ FIRÇA SETİ HAND MADE IN GERMANY : 01-FONDOTEN FIRÇASI:SIVI VE KREM FONDOTEN İÇİN. 02-PUDRA FIRÇASI:NORMAL VE SIKIŞTIRILMIŞ PUDRAYI EŞİT BİR ŞEKİLDE UYGULAMAK İÇİN. 03-ALLIK FIRÇASI:ALLI..

LR BY DA VİNCİ FONDOTEN FIRÇASI HANDMADE IN GERMANY : 01-

136.90TL

LR BY DA VİNCİ FONDOTEN FIRÇASI HANDMADE IN GERMANY :  01-FONDOTEN FIRÇASI : Sıvı ve krem fondöten uygulumak için ekstra ince sentetik elyaf kıldan yuvarlatılmış, düz fırça. ..

LR BY DA VİNCİ-06-KAŞ VE KİRPİK FIRÇASI -HANDMADE IN GERMANY

39.90TL

LR BY DA VİNCİ-06-KAŞ VE KİRPİK FIRÇASI -HANDMADE IN GERMANY : Kaşları forma sokmak ve kirpikleri rimelden sonra ayırmak için güçlü sentetik elyaf kılından fırça.   LR by da Vinci – 06-KAŞ VE KİRPİ..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)