ARTDECO ALL İN ONE MASCARA-SİYAH

99.99TL

ARTDECO ALL İN ONE MASCARA-SİYAH-:  Derin gizemli etkileyici bakışlar için vazgeçilmez bir maskara içeriğindeki özel pigmentler sayesinde olağan üstü renk, dolgun ve uzun kirpiklerle büyüle..

ARTDECO ANGEL EYES MASCARA-SİYAH

99.50TL

Uzun ömürlü Angel Eyes Maskara, özel şekilli, yüksek teknoloji ürünü bir fırçaya sahiptir.  Fırça, her bir kirpiği rimel ile birleştiren farklı uzunluklardaki çeşitli kıllarla sıkıca paketlenir ..

ARTDECO CURL STYLE MASCARA-SİYAH

92.50TL

Özel olarak yuvarlatılmış kauçuk fırça ve her iki tarafta çalışan fırçalar ile parfüm içermeyen maskara, daha kalın kirpiklerin yanı sıra nefes alır.  Kirpikler kaldırılır ve kıvrılmış etki uzun..

ARTDECO DEEP BLACK MASCARA-SİYAH

96.50TL

Karbon-siyah pigmentli maskara,derin siyah kirpikler için yoğun ve uzun ömürlü renklerle şekillendirir. Panthenol kirpiklerinizi güçlendirir, özel polimerler ve örneğin balmumları pürüzsüz ve par..

ARTDECO WONDER LASH MASCARA-SİYAH-yeni sezon

96.50TL

Uzun ömürlü Wonder Lash Maskara, göz alıcı bir görünüm için kirpikleri şehvetli ses verir.  Fırçanın yüksek hassasiyet ve esnekliği size çok hassas bir uygulama sağlar.  Olağanüstü lastik f..

Beyu Beauty Queen Volume Maskara Siyah

69.50TL

Beyu Beauty Queen Volume Maskara Siyah ..

BEYU DOUBLE IDENTITY ULTRA BLACK MASCARA

69.50TL

Beyu Double Identity Maskara ! Kirpikleriniz Hacimli, Yoğun ve Doğalmı görünsün ? O zaman bu maskaraya bayılacaksınız. Çift fırça etkili maskara ..

Beyu Volume Maskara Yeni Ultimate XXL Fırça

62.50TL

Beyu Volume Maskara Yeni Ultimate XXL Fırça ..

FARMASİ 3D EFFECT MASCARA 10ML

34.50TL

FARMASİ 3D EFFECT MASCARA 10ML-SİYAH-ÖZEL FIRÇASIYLA KÖKTEN UCA 3 BOYUTLU KİRPİK GÖRÜNÜMÜ YARATIR. ..

FARMASİ MEGA SHOCK LENGTH & VOLUME MASCARA-10ML-UZUN VE BELİRGİN

34.00TL

FARMASİ MEGA SHOCK LENGTH & VOLUME MASCARA-10ML-UZUN VE BELİRGİN : GELİŞMİŞ FORMÜLÜ VE ÖZEL TARAKLI FIRÇASI SATESİNDE KİRPİKLERİNİZE OLDUĞUNDAN DAHA UZUN VE BELİRGİN BİR GÖRÜNÜM KAZANDIRIR. ..

FARMASİ ZEN EXTENSION LASH MASCARA

29.50TL

Zen Maskara geliştirilmiş formülü ve taraklı silikon fırçası ile kirpiklerinizi belirgin şekilde uzatır, hacim verir. Kirpiklerinize verdiği yoğun siyah renk ile etkileyici bakışlara sahip olmanızı sa..

FARMASİ ZEN MASKARA-KİRPİKLERDE MAKSİMUM ETKİ

29.50TL

FARMASİ ZEN MASKARA-KİRPİKLERDE MAKSİMUM ETKİ : ZEN MASKARA GELİŞTİRİLMİŞ FORMÜLÜ VE TARAKLI SİLİKON FIRÇASI İLE KİRPİKLERİNİZİ BELİRGİN ŞEKİLDE UZATIR, HACİM VERİR. KİRPİKLERİNİZE VERDİĞİ YOĞUN SİYAH..

FE KİRPİK KIVIRMA MAKASI

27.50TL

Fe Kirpik Kıvırıcı  Kirpiklerinizi Yurakır Doğru İyice Kaldırın ve Tam Ortasına Kıvırıcıyı Getirerek Kapatın. Birkaç Saniye Kıvırıcıyı Sıkı Bir Şekilde Kapalı Tuttuktan Sonra Açını..

FLORMAR REVOLUTİON VOLUME MASCARA+GÖZ MAKYAJ TEMİZLEYİCİ-150ML

42.50TL

Flormar Hacim Veren Siyah Maskara + göz Makyaj Temizleyici 150 ml-AVANTAJ PAKETİ-SKT-19-02-2021 : Revolution maskara, ergonomik tasarımlı ambalajı sayesinde kullanım kolaylığı sunar Özel fırçası ve yo..

FLORMAR SPIDER LASH MASCARA + EYELINER PEN-AVANTAJ PAKETİ

36.50TL

FLORMAR SPIDER LASH MASCARA + EYELINER PEN - AVANTAJ PAKETİ-SKT-11-04-2021 ..

FLORMAR TOO VOLUME MASCARA- RENK SEÇİNİZ

36.50TL

FLORMAR TOO VOLUME MASCARA- RENK SEÇİNİZ ..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 35 (3 Sayfa)