Destek Gül Yağı 20cc

27.50TL

 Cildi yağdan ve kirden arındırır.– Doğal makyaj temizleyici olarak kullanılabilir.– Cildin canlanmasını sağlar ve daha genç bir görünüm verir.– Alerjik cilt sorunları, egzama ve açık yaralarda t..

ASAR HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI-100GR

19.95TL

ASAR HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI-100GR ..

BALEN HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI-250GR

28.90TL

BALEN HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI-250GR ..

Destek Acıbadem Yağı %100 Saf 20cc

29.99TL

Kış aylarında kuruyan cildi nemlendirmek için kullanılır.Öksürüğün kesilmesinde etkilidir.İdrarı arttırır.Kurtların düşmesine yardımcı olur.Kan şekerinin yükselmesini engeller.Yorgunluğun giderilmesin..

Destek Acıbiber Yağı (Soğuk Pres) 20cc

31.50TL

Acı biber yağı, hammaddesi olan biberler sebebiyle güçlü bir antioksidan kaynağıdır. İnsan sağlığına faydalı olan kapsaisin adı verilen antioksidan yönünden oldukça zengindir. Bu sebeple acı biber yağ..

Destek Adaçayı Yağı (Uçucu) 20cc

43.50TL

- Soğuk algınlığı yaşadığınız zamanlarda kekik ve adaçayını beraber kaynattığınız taktirde dezenfekte etkisi vardır.- İdrar söktürücüdür.- Sinirleri yatıştırma etkisi vardır.- İyi bir gaz söktürücüdür..

Destek Alabalık Yağı 50cc

34.50TL

Kas ağrıları, eklem ağrıları, boyun ağrıları, fıtık, kemik ağrılarına iyi gelirkireçlenmeye karşı etkilidir.Uyuşmaları ve varis oluşumunu engeller.Migren ve sinüzit nedeniyle ..

Destek Aloevera Yağı (Saf) 20cc

34.95TL

Kokusuyla ve jelindeki şifasıyla, sindirim sistemine oldukça faydalıdır aloe vera yağı.Kalın bağırsakta kolon kanseri oluşma riski vardır. Sindirim sisteminizi aloe vera yağı ile düzenleyip kolon kans..

Destek Anason Yağı (Soğuk Pres) 20cc

29.99TL

– Epilepsi ve histeri krizlerini sakinleştirebilir.– Romatizma ve artrit ağrılarını hafifleterek rahatlama sağlar.– Yaraların hızla iyileşmesini sağlar.– Sindirim sistemini düzenler.– Hazımsızlığa iyi..

Destek Ardıç Yağı 20cc

38.50TL

Ardıç aynı zamanda harici ve dahili olarak şişkinliği azaltmak, romatizmal artrit ağrılarını, eklem ve kas ağrılarını hafifletmek ve tendonit için kullanılır. Bitkinin esans yağı lokal ..

Destek Argan Yağı (Soğuk Pres) Organik 20cc

35.50TL

güneşin neden olduğu cilt hasarlarından korunmak için argan yağını tercih ediyor. Argan yağı, yanıkları ve aşırı pigment birikimini engelliyor. Hangi mevsimde olursak olalım, güneşten korunmanın önemi..

Destek At Kestanesi Yağı (Z.Ekstre) 20cc

35.50TL

Balgam sökücü etkisinin olmasının yanında göğüs ağrılarına da iyi gelir. Hemoroid yani basura iyi gelmesi de at kestanesi yağının faydaları arasındadır. Romatizma, romatoid artrit gibi kemik..

Destek At Kestanesi Yağı (Z.Ekstre) 250cc

49.95TL

Balgam sökücü etkisinin olmasının yanında göğüs ağrılarına da iyi gelir. Hemoroid yani basura iyi gelmesi de at kestanesi yağının faydaları arasındadır. Romatizma, romatoid artrit gibi kemik..

Destek Aynısafa Yağı (Z.Ekstre) 20cc

32.50TL

Merhemlerde, balsamlarda, losyonlarda veya dudak balsamlarında sıklıkla kullanılan yağ pek çok önemli sağlık yararına sahiptir. Genellikle çürükler, yaralar, egzama veya diğer cilt iltihapları için ku..

Destek Bergamot Yağı (Uçucu) 20cc

44.95TL

1. Hücre yenileyici etkisi ile yaşlanmayı geciktirici bir etki yaratır. İçeriğindeki antioksidanlar, serbest radikallerle savaşır. Yapılan araştırmalar neticesinde, düzenli tüketimi ile yüksek şe..

Destek Biberiye Yağı (Uçucu) 20cc

34.50TL

 Kan dolaşımını hızlandırır.– Sinirleri uyarır ve güçlendirir.– Mide ve bağırsakları uyararak sindirime (özellikle yağlı yiyecek yendiğinde) yardımcı olur.– Mide gazlarını giderir.– Safra salgıla..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 76 (5 Sayfa)